KONST / Litografier / Färglitografi 12689303
nr 1268 9303
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 28/260. Motivet: 42x31 cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:53:45
2.000 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson